Dubnica nad Váhom, 26.2.2020, Dubnica proti fašizmu

273

Kedy?                               26.2.2020

O ktorej?                          15:45 – 18:00

Kde?                                 Pred obchodným centrom ABC

 

Anna Porubanová

Dňa 26.2.2020 o 16:00 sa uskutoční predvolebná diskusia s kandidátmi strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko. Keďže chceme vyjadriť nesúhlas s ideológiou tejto strany a zároveň vyjadriť podporu etnickým, náboženským, ale aj sexuálnym menšinám, rozhodli sme sa usporiadať pokojné zhromaždenie.

UPOZORNENIE

Ide o pokojné zhromaždenie za účelom zmobilizovania ľudí, ktorí nesúhlasia s ideológiou politickej strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko. Zhromaždenie nebude mať nijaký program ani rečníkov. Koncept Dubnica proti fašizmu slúži výhradne na to, aby ľudia, ktorí s touto stranou nesúhlasia, boli oboznámení s jej akciou v Dubnici nad Váhom a mohli svoj nesúhlas pokojným a slušným spôsobom vyjadriť. Výslovne upozorňujeme všetkých, aby sa stránili akéhokoľvek násilného konania.

Príďte a spoločne vyjadrime, že Dubnica je proti nenávisti! Ide o pokojné zhromaždenie za účelom zmobilizovania ľudí, ktorí nesúhlasia s ideológiou politickej strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko. Zhromaždenie nebude mať nijaký program ani rečníkov. Koncept Dubnica proti fašizmu slúži výhradne na to, aby ľudia, ktorí s touto stranou nesúhlasia, boli oboznámení s jej akciou v Dubnici nad Váhom a mohli svoj nesúhlas pokojným a slušným spôsobom vyjadriť. Výslovne upozorňujeme všetkých, aby sa stránili akéhokoľvek násilného konania.