sobota, 2 marca, 2024
ÚvodReportážeDubnica nad Váhom športovala, zabávala, užívala si kultúru

Dubnica nad Váhom športovala, zabávala, užívala si kultúru

Šport, zábava, kultúra sa skrýva od značkou Dubnický 3Fest.

Oddelenie kultúry a knižnice pri MsÚ v Dubnici nad Váhom usporiadalo deň pre tých najmenších až po dospelákov. Pestrá bola ponuka programov v Mestskom športovom areáli. Primátor Dubnice nad Váhom Mgr. Peter Wolf  sa už tradične zúčastnil otvorenia nultého ročníka 3Festu a osobne ho otvoril.

Program sa mohol začať. Mgr. Stanislav Magula porozprával o pohybe a stravovaní detí, pokračovalo sa bubnovou show Campana Batucada a workshopom, prezentáciou ZŠ s MŠ Pavla Demitru, vystúpením tanečnej skupiny Goonies, koncertom Mira Jaroša, koncertom skupiny Gladiátor.

Počas celého dňa rozprestreli svoje stanovištia športové kluby s možnosť návštevníkov zoznámiť s ich činnosťou, boli konzultácie so zástupcami klubov, jogovo – rehabilitačné cvičenie pre deti a dospelých pohybovo–regeneračné centrum DEVA.

Pre najmenších a väčších boli pripravené nafukovacie atrakcie (mimoň šmykľavka, mimoň combo, lezecká stena, dino, šmykľavka, recing truck, sumo, demolátor).

Deti nepohrdli cukrovou vatou a popcornom, dráhou s elektrickými autíčkami, bumper balls – 6 ks voľne k dispozícií na ihrisku.

Bavili aj „Teáter Komika – Adrián Ohrádka a Roman Mihálka“ interaktívne improvizované animácie, skvelí zabávači na chodúľoch, futbalový turnaj mladších žiakov.

Prezentovali sa vojaci, hasiči, mestská polícia, raketomodelári a CVČ s aktivitami pre deti.

Dubnica si mohla užiť krásny deň a aj si plnými dúškami užívala a ani počasie nebolo proti.

Video Dubnický 3Fest

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Sem zadajte svoje meno