Piešťany, advent 2021, Piešťany podľa Wintera

91

„Trnavský kraj zážitkov“ pripravil výnimočné podujatie: Piešťany podľa Wintera
Trnavský kraj zážitkov organizuje zážitkovú prehliadku mestom. Zažite s Winterom Piešťany tak, ako ešte nikdy predtým! Nasaďte si 🎧 a pred vašimi očami ožijú príbehy Kolonádového mosta, hotela Thermia, kúpaliska Eva a ďalších miest, ktoré vybudoval Ľudovít Winter.
🎭Zážitková prehliadka mestom Piešťany ponúka unikátne spojenie histórie a umenia a je určená pre všetkých, ktorí túžia nahliadnuť pod povrch a objaviť skryté tajomstvá rodiny Winterovcov. Scenár, réžia a herecké výkony Divadla Jána Palárika v Trnave sú prísľubom dokonalého umeleckého zážitku v slúchadlách. Potešením pre oči budú výstupy v dobových kostýmoch ochotníckeho súboru Divadla na TrakOch a univerzitného ochotníckeho divadla THE.ART.RE.
Tak poďte, trochu sa poprechádzame a poviem vám, ako to celé bolo…
🎫Cena lístka
Základný 14 €
Zľavnený 12 € (dieťa od 3 do 15 rokov, senior nad 65 rokov, ZŤP)
Dieťa do 3 rokov zdarma
Na zážitkovej prehliadke mestom sú vítaní všetci, najviac si ju však vychutnajú dospelí a deti od 12 rokov.
🎫Lístok kúpite iba online na: https://www.krajzazitkov.sk/…/piestany-podla-wintera
⏱Začiatok zážitkovej prehliadky je pri soche Ľudovíta Wintera na Kolonádovom moste o 10:00 a o 14:00 KAŽDÚ SOBOTU POČAS ADVENTU od 27. novembra do 18. decembra 2021.
Realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.
Za partnerskú podporu ďakuje Slovakia.travel, Trnavský samosprávny kraj, Divadlo Jána Palárika v Trnave, Divadlo Na TrakOch, Univerzitné divadlo THE.ART.RE, Rezort Piešťany, Balneo Múzeum.

Zdroj: Piešťany podľa Wintera

Viac na: Trnavský kraj zážitkov – Piešťany podľa Wintera