Dubnica nad Váhom sa rozlúčila s odchádzajúcim rokom 2019 dôstojne

244

Aj Dubnica nad Váhom sa rozlúčila s odchádzajúcim rokom 2019 dôstojne.

Na úvod zahrala „revivalelánkapela“ Elán KontraBand s chytľavými pesničkami skupiny Elán, ale nielen s ich melódiami, zahrali aj niečo z blízkeho a aj vzdialenejšieho sveta.

Blížila sa polnoc a s ňou sa blížil na pódium Vianočného mestečka na Námestí Matice Slovenskej aj primátor Dubnice nad Váhom primátor Mgr. Peter Wolf s novoročným príhovorom. Novoročný príhovor primátora mesta je tu. Z okolia sa ozývajú ohňostroje, delobuchy a iná zábavná pyrotechnika.

Zaznela hymna.

Po nej pokračovala v koncerte revivalová kapela Elán KontraBand. Hoci sa s ňou poslucháči ťažko lúčili, musela odísť… Začala neviazaná diskotéka na oslavu príchodu nového roka. Fľaškový tanec. Tanec medzi prázdnymi fľaškami od šumivého vínka a pohármi s recyklovateľného a nerecyklovaného materiálu, tancami do taktu, ale aj proti taktu. Videli sme karaoke odvážlivca na pódiu spievajúceho bez textu. Niektorý ešte dopíjali, aby nestratili guráž. Ako na nový rok tak po celý rok. Každý slávil príchod nového roka po svojom, ako vedel, ale aj ako nevedel, resp. ako vládal, keď vládal do 2:30 hod.

Nový rok 2020. Tanier šošovice pre bohatstvo v peňaženke.

Video Silvester 2019 a Nový rok 2020

alebo pre registrovaných na FB