streda, 24 apríla, 2024
ÚvodReportážeFlorbalová reprezentácia SR – Hokejové hviezdy SR X : X

Florbalová reprezentácia SR – Hokejové hviezdy SR X : X

Florbalová reprezentácia SR skrížila florbalové hokejky s slovenskými hokejovými hviezdami na Námestí Matice Slovenskej v Dubnici nad Váhom.

Pod vedením Tomáša Tatara prišli na improvizované pódium okrem iných známych hokejových tvárí NHL aj Hlinka, Daňo, Bližniak, Bartovič, Gáborík.

Rozhodcovskú píšťalku mala v ústach a pevnou rukou vládla nad regulárnosťou zápasu prvá rozhodkyňa florbalu dvadsaťsedemročná Anna Kolesárová z Prievidze. Výsledok, trvanie zápasu či počet strelených gólov z trestných strieľaní nebol podstatný pretože…

Súboj zorganizoval Tomáš Tatar spolu s mestom Dubnica nad Váhom a Nadáciou TV JOJ, na podporu florbalu na Slovensku. Celý výťažok 3 000 € z akcie poputuje na podporu mužskej florbalovej reprezentácie na majstrovstvá sveta.

Pred samostatným hlavným zápasom si florbal zahrali deti s exotickými americkými názvami mužstiev.

Súčasťou „Výzvy…“ bol aj casting do relácie TV JOJ „Moja mama varí lepšie ako Tvoja“ a moderátor Milan “Junior” Zimnýkoval sa snažil získať nejaký „echt“ dubnický recept. So získavaním dubničanov mu pomáhal špecialista relácie Marek Ort. Či sa to podarí uvidí sa v relácii „Moja mama varí lepšie ako Tvoja“.

Na záver sa predviedol, či to vie s vareškou pri elektrickom variči tak ako s hokejkou na ľade, Tomáš Tatar v jeho výzve. Nebola to márna výzva.

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Sem zadajte svoje meno