utorok, 25 júna, 2024
ÚvodReportážeZamestnajte svojich anjelov!

Zamestnajte svojich anjelov!

Z Chorvátskej Istrie priamo do Dubnice nad Váhom do Mestskej knižnice prišla bývalá politička (ANO), bývalá moderátorka Markízy (Lampáreň), členka správnej rady Nadácie Markíza, pomocníčka pri budovaní krízového centrum pre týrané ženy a deti Maják nádeje, a teraz už aj bývalá banková ombudsmanka (30. 8. 2019 jej úrad zrušili) Eva Černá.

Táto charizmatická osobnosť predstavila svoju knihu „Žiť život s vášňou“, jej vznik a čo ju viedlo k jej napísaniu. Eva Černá verí na lásku, milovanie, kladné vzťahy medzi ľuďmi, znamenia, je presvedčená, že život je osud a osud je život a celý je život je riadený zhora hoci do kostolov nechodí na vrchnosť, tam hore, verí. Rozprávala o periódach života v čase hippies, ABBy a teraz, že práve teraz máme očistné obdobie. Vyznala sa k láske k Rodosu, Istrie, ako rád tam žije, akú pozitívnu energiu to v nej vyvoláva. Veľká výzva je pre ňu Marianka pri Bratislave. Marianka je miesto ktoré priam srší pozitívnou energiou a keď má emočné, a nielen emočné, problémy zamieri až z Bernolákova až tam.

Doporučuje, aby sme sa nehádali, odpúšťali si, vytvárali okolo seba pozitívnu energiu, odchádzali od posedenia pri káve ak sa začne na niekoho, na niečo nadávať, nie bez slova, ale s vyjadrením prečo opúšťate ich spoločnosť. Ľudia keď sa hráte na katolíkov, tak dodržujte aspoň to desatoro.

Každý máme svojich anjelov strážnych na ľavej strane. Zamestnávajme ich, keď sa nám nedarí, požiadajme ich o pomoc, budú radi, na to sú tam, oni to chcú, pretože ak to neurobíme tak sú nezamestnaný a nudia sa.

Vedúca Mestskej knižnice v Dubnici nad Váhom číta z knihy Evy Černej „Žiť život s vášňou“ časť „1 100 km po Santiagu de Compostela“

Eva Černá rozpráva o svojej knihe „Žiť život s vášňou“

Eva Černá číta zo svojej knihy „Žiť život s vášňou“ časť „Vytvárajme krásne fámy“

Predchádzajúci článok
Ďalší článok

This site is protected by wp-copyrightpro.com