125 g maslo, 125 g práškový cukor, 125 g čokoláda na varenie, 125 g polohrubá múka, ½ prášok do pečiva, 4 ks vajcia
Poleva: 300 g práškový cukor, 4 PL rum, podľa potreby voda
Zmäknuté maslo, cukor a postrúhanú čokoládu vymiešame do peny. Čokoládu môžeme rozpustiť aj v mikrovlnke. Postupne zašľaháme 4 žĺtka, múku s práškom do pečiva a sneh z bielkov. Cesto natrieme na vymastený a múkou vysypaný plech. Pečieme pri 180 °C asi 30 min. To je len informačná hodnota, každá gazdinka si svoju rúru pozná
Medzitým si pripravíme polevu. Do misy preosejeme ! práškový cukor a vymiešame so 4 PL rumu na hladký krém. Podľa potreby pomaly po lyžiciach pridávame vlažnú vodu. Nesmie to byť veľmi riedke, aby to z koláčika nestieklo. Pre deti robíme polevu len s vodou, prípadne nejakým sirupom.
Upečený koláčik ešte horúci polejeme polevou, necháme vychladnúť.