štvrtok, 30 mája, 2024
ÚvodBlogSladké potešenie pre seniorov

Sladké potešenie pre seniorov

„Priniesli sme Vám, ja a pani vedúca Cukrárne Janka z Dubnice nad Váhom, Vašim chovancom – seniorom sladké potešenie. Odovzdajte im ho.

Moja mama mala ísť do Zariadenia pre seniorov „Karolína“ v Cíferi (ďalej ZSK). 2.1.2021 vo veku 91 rokov, 6 mesiacov a 6 dní zomrela. Rozhodol som sa teda symbolicky, ako náhradu za ZSK, potešiť Vašich seniorov zákuskami. Zákuskami s čokoládou, aby túto pandémiu prežili v kľude. Vraveli ste mi, aby som prišiel po pandémii, ale potom Vašich starčekov budú môcť navštevovať ich rodinný príslušníci, teraz sú osamotení. Potešte ich, pozdravte ich, že na nich niekto myslí.“

Upiekol som tortu pre Fakultnú nemocnicu Trenčín.

Upiekol som zákusky pre uni-POLIKLINIKA Dubnica nad Váhom, a.s., NsP Ilava, pre pracovníkov testovania proti COVID-19 v ZŠ s MŠ P. Demitru na Centrume 2 v Dubnici nad Váhom, pre výdajňu obedov pre seniorov v Portofine v Dubnici nad Váhom a pre predavačky COOP Jednota v Dubnici nad Váhom.

Napadlo ma, že by som mohol „zabiť jednou ranou dve muchy“. Kúpim zákusky v Cukrárni Janka v Dubnici nad Váhom a zanesiem ich do ASS (Agentúra sociálnych služieb) na Gagarinovej ulici v Dubnici nad Váhom. Pomôžem cukrárni a poteším starčekov. Nechcel som, aby mi vedúca dala zľavu, iba, aby mi to tam zaviezla, nakoniec sme sa dohodli pol na pol.

Podľa fotiek, čo som dostal, je vidieť, že zákusky im chutili.

Fotenie mobilom zamestnancami zariadenia.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Sem zadajte svoje meno

Predchádzajúci článok
Ďalší článok